Ndërron jetë një person, ra në kontakt me energjinë elektrike

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën e quajtur “Bregu i Lumit”.

Një person ka rënë aksidentalisht në kontakt me rrymën elektrike dhe ka humbur jetën.

“Me datë 09.06.2020, rreth orës 14:45, në vendin e quajtur “Bregu i Lumit”, një shtetas ende i paidentifikuar, dyshohet se aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, ku për pasojë ka ndërruar jetë.” – njofton policia.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu