U sulmua nga 6 qen, pamjet e djalit 12 vjeçar në spital, i fashuar duar e këmbë

0

Fëmija që u sulmua mbrëmjen e kaluar nga 6 qen ndodhet në gjendje të stabilizuar.

Në foton e mësipërme shihet fëmija 12-vjeçar i fashuar nga të gjitha anët.

Fëmija ka marrë plagë të shumta në pjesë të ndryshme të trupit dhe ka pësuar hemorragji. Policia ka nisur hetim për ngjarjen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu