U vra nga fqinji, pas autopsisë zbulohet diçka e re

0

17-vjeçarja nga Vitomirica e Pejës, e cila dyshohet se u vra nga fqinji i saj ka rezultuar pozitive me COVID-19.

Lajmi u konfirmua edhe nga drejtori për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale në Komunën e Pejës, Petrit Loci, i cili u shpreh se vajza e cila u vra të dielën ka rezultuar pozitive në testim për COVID-19.

Tashmë familjarë të saj tashmë janë izoluar, ndërsa vazhdon edhe gjurmimi i rasteve të kontaktit me të ndjerën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu