Vesh fustanin e nusërisë, Iva Tiço i jep fund beqarisë

0

Gazetarja e njohur, Iva Tiço, i ka dhënë fund beqarisë.

Ditën e sotme Iva ka kurorëzuar dashurinë me partnerin e saj gjerman.

Gazetarja ka veshur fustanin e nusërisë dhe shkëlqen nga lumturia. Iva ka zgjedhur që ta mbajë larg “syrit” të mediave partnerin e saj të huaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu