Vjen në jetë vajza/ Kiara Tito dhe Luiz Ejlli bëhen prindër për herë të parë (FOTO)

0

Pritja e ëmbël e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit ka përfunduar!

Moderatorja njofton përmës një fotoje që cifti sapo jane bere prindër te një goce.

Kiara dhe vogëlushja janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu