Xhemi Shehu largohet nga Top Channel, firmos dorëheqjen

0

Burime të brendshme dhe të sigurta thonë për Anabel.al se Xhemi Shehu është larguar nga Top Channel. Ndonëse nga ana e Xhemit nuk ka ende një reagim, burimet theksojnë se bashkëpunimi është ndërprerë zyrtarisht pasi moderatorja ka firmosur dorëheqjen.

Anabel.al u përpoq të kontaktonte me Xhemi Shehun, por nuk kemi marrë ende një përgjigje.

Lajmi i largimit të Xhemit vjen pak kohë pas zërave të pakonfirmuar të largimit të regjisorit Altin Basha dhe të një pjesë të aktorëve të programit të humorit, “Portokalli”. Ende nuk dihet nëse programi i humorit do rishfaqet sërish me të njëjtën formulë vitin e ardhshëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu