Yll Limani performon live një nga këngët e tij të reja

0

Këngëtari Ylli Limani e ka ndezur studion e “Big Brother Vip” me një nga këngët e tij më të reja.

Ai ka dhuruar një atmosferë dhe një përformancë të mrekullueshme për publikun brenda në studio por edhe jashtë saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu