Zbulohet emri unik i vajzës së Ed Sheeran

0

Këngëtari i famshëm Ed Sheeran ka zbuluar emrin unik të vajzës së tij të cilën e ka quajtur Jupiter.

 Çifti i famshëm ED Sheeran dhe Cherry Seaborn e kanë quajtur vajzën e tyre të vogël Jupiter Seaborn Sheeran, raporton The Sun.

Këngëtari u bë baba për herë të dytë në muajin Maj. Emri i çuditshëm mendohet të ketë kuptim të veçantë për çiftin të cilët ndanë në internet një foto të adhurueshme të çizmeve të saj të vogla të bardha në fillim të këtij viti. Vitet e fundit emri Jupiter është bërë gjithnjë e më i popullarizuar nga prindërit, ku thuhet se përfaqëson “të guximshmit dhe të guximshmit”.

Një burim i fshehtë është shprehur: “Ed dhe Cherry e pëlqyen emrin për arsye se ajo përfaqëson veçantinë e planetit Jupiter. Të gjithë mendojnë se Jupiteri funksionon në mënyrë perfekte për të. Pas dyerve të mbyllura Cherry ka qenë duke u bërë sërish nënë. Ajo dhe Ed janë vërtet një ndeshje e krijuar në parajsë. Familja e tyre është e bukur”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu