Zbulohet qendra më e madhe e përdoruesve të drogës në Elbasan (Video)

0

Magazinat e dikurshme të hekurudhës, pranë stacionit të trenit në Elbasan, janë shndërruar në vend të përdorimit të drogës.

Edhe pse në mes të qytetit, në një zonë totalisht të banuar, duket se përdoruesit e drogës nuk kanë frikë nga asgjë.

Ky vend, jo vetëm i rrezikshëm, por edhe vatër infeksioni, është bërë shqetësim për komunitetin pasi janë shtuar grabitjet në zonë.

Roja i stacionit të trenit thotë se një situatë e tillë është e zakonshme.

Top Channel u lajmërua për këtë vend nga banorët e zonës, edhe pse në mes të ditës, grupi i xhirimit gjeti përdorues brenda dhe për arsye sigurie lajmëroi policinë. Top-channel

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu