22-vjeçarja pa patentë, përfundon mbi trafikndarëse

0

Një 22-vjeçare është arrestuar sëfundmi nga policia e Tiranës. Ajo ishte duke drejtuar automjetin pa patentë, kur është përplasuur me trafikndarësen. E reja ka marrë dëmtime të lehta, por pas aksidentit është arrestuar.

Policia njofton se në pranga ka rënë shtetësja M. N., 22 vjeçe, pasi duke drejtuar mjetin pa lejen përkatëse, ka humbur kontrollin e tij dhe është përplasur me trafikndarëse, duke marrë dëmtime të lehta. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu