Adriana Matoshi feston ditëlindjen, i dashuri 21-vjeçar e uron në mënyrën më të veçantë

0

Aktorja Adriana Matoshi feston sot ditëlindjen e 42-të, dhe sigurisht nuk mund të mungonte urimi i partnerit të saj, 21-vjeçari afrikan, Keith Owen Groeneveld.

Futbollisti ka postuar një foto ku çifti shfaqet i përqafuar, ku shkruan “Ditëlindja”, shoqëruar me një emoji tullumbaci. Çifti zyrtarizoi lidhjen pas divorcit të 42-vjeçares. Ata u njohën rastësisht në lokalin e saj si dy njerëz të thjeshtë, ku asnjëri nuk kishin dëgjuar më parë për profesionet e njëri-tjetrit.

Aktorja së fundmi kaloi një operacion të vështirë për të larguar një tumor në tru, i cili ishte rikthyer pasi ishte operuar nëntë vite më parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu