Aksident gjatë natës, humb jetën 30-vjeçari (EMRI)

0

Një áksident trágjik me pasojë vdèkjen ndodhi mbrëmjen e kaluar në fshatin Hot i Ri në Shkodër. Viktíma është identifikuar si Admir Buhaj, 30 vjec, banues në Postribë të Shkodrës.

Më parë u raportua se i riu ishte në drejtimin e një automjeti tip Volkswagen, por pòlicia konfirmon se i riu ka qenë nën drejtimin e një motorçiklete. 30-vjecari dyshohet se është gòditur nga mjeti tip Benz me targa AA 222 TS. Pas áksidentit, drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes dhe është shpallur në kërkim nga pòlicia.

Ngjarja e rèndë ndodhi mbrëmjen e kaluar rreth orës 21:30, ku në vendngjarje mbërritën menjëherë shërbimet e Pòlicisë dhe kryen veprimet me grupin hetimor për sqarimin rrethanave e áksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu