Historia e pazakontë e Rudina Dembacajt me mjeshtrin që i hyri në shtëpi

0

Moderatorja Rudina Dembacaj ka rrëfyer historinë me mjeshtrin që thirri në shtëpi për ti rregulluar frigoriferin, punë që nuk e bëri asnjëherë. Pasi pa çfarë pròblemi kishte, tha se do dilte për të blerë një pjesë dhe do kthehej për ta rregulluar.

Ndonëse e priti 6 orë mjeshtrin e quajtur Berti, Rudina tregon se ai u zhdùk dhe nuk e pa më asnjëherë. Për ti dhënë zgjidhje problemit, telefonoi një tjetër mjeshtër. Ky i fundit, pasi e pa për 45 minuta tha se frigoriferi nuk rregullohej më dhe i rrëfeu se si Berti i kishte vjèdhur një pajisje.

Duke përdorur notat e humorit, Rudina tha në emisionin “Mos i fol shoferit” se edhe mjeshtri i dytë, Çimi u largua duke e lënë Rudinën me frigoriferin e prishur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu