Aksident i rëndë në aksin Sarandë-Ksamil, dy të plagosur mbërrijnë në spital, dyshohet për viktima

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin Sarandë-Ksamil.

Mësohet se në spital kanë mbërritur dy persona të plagosur, banues në Sarandë, një 16 dhe një 17-vjeçar.

Sakaq dyshohet se ka të aksidentuar të tjerë, mes të cilëve edhe të vdekur, edhe pse deri tani mbetet e pakonfirmuar.

Raportohet se të aksidentuarit janë turistë italianë, ndërsa në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe ambulanca.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu