Aksident i rëndë në Lushnje, përplasen tre makina, bëhen copash, shkak shpejtësia

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lushnjë, ku raportohet se janë përplasur 3 automjete dhe kane shkaktuar deme të konsiderueshme materiale.

Dyshohet se shpejtësia e njërit prej automjeteve tip “Benz” ka sjellë edhe përplasjen e 2 automjeteve të tjera. Policia ka mbërritur në vendngjarje ndërsa deri më tani nuk raportohet për viktima përveç dëmeve të shumta materiale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu