Aksident në aksin Fushë Milot-Lezhë, 4 të plagosur nga përplasja e makinave

0

LEZHË- Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fushë Milot-Lezhë. Mësohet se një nga aksidenti kanë mbetur të lënduar dy drejtuesit e mjeteve si dhe dy pasagjerë. Të lënduarit janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore, ndërkohë që shkaqet e aksidentit nuk dihen ende.

Nga të lënduarit 1 ndodhet në gjendje më të rëndë shëndetësore. Në vendngjarje ka shkuar policia se bashku me grupin hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e ngharjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu