Aksident në Fier, plagoset shoferi dhe 2 pasagjerë

0

Një makinë ka dalë nga rruga në aksin rrugor Fier-Seman, në fshatin Fermë Çlirim, Fier sot rreth orës 18:30.

Si pasoje e aksidentit është dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe dy pasagjerët, shtetasit K. V., 29 vjeç dhe J. H., 45 vjeç, të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj dalje nga rruga.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu