Aksident në Lezhë-Milot, ‘Benzi’ humb kontrollin dhe përplaset me barrierat mbrojtëse

0

Fatmirësisht nga përplasja nuk ka asnjë person të lënduar. Për pasojë ka vetëm dëme materiale.

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Lezhë-Milot. Një ‘Mercedez Benz’ ka humbur kontrollin dhe është përplasur me barrierat mbrojtëse. Fatmirësisht nga përplasja nuk ka asnjë person të lënduar. Për pasojë ka vetëm dëme materiale.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe grupi hetimor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu