Aksident në Lezhë, plagoset rëndë një këmbësor

0

Një aksident ka ndodhur pasditen e së hënës në superstradën Torovicë-Lezhë. Mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor. Për pasojë, këmbësori ka marrë lëndime të rënda dhe po dërgohet drejt spitalit. Rrethanat e ngjarjes nuk dihen ende. Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu