Aksident në Lushnje, ‘Benzi’ merr para dy këmbësorë

0

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të diele në Lushnjë.

Një automjet tip ‘Benz’ ka përplasur dy këmbësore, ndërsa bëhet me dije se gjendja e tyre shëndetësore paraqitet e rënduar.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe grupi hetimor të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu