Aksident në seri në qendër të Fierit

0

Nje aksident automobilistik ka ndodhur ne rrugen kryesore te qytetit fier ne lagjen Konferenca e Pezes prane shkolles se muzikes ne Fier.

Jane perplasur tre automjete duke u shkatuar deme te medha matriale.

Ne vendengjarje policia rrugore e cila po rregullon trafikun per shkak te levizjes se mjeteve dhe per te mos bllokuar rrugen.

Ambulanca ka mare edhe dy persona me lendime te lehta jashte rrezikut per jeten.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here