Aksident në Tiranë, dy makina përplasen me njëra-tjetrën në zonën e ish-Kinostudios

0

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina. Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina.

Aksidenti ka ndodhur në zonën e ish-Kinostudios, ndërkohë që nuk dihet nëse ka të lënduar apo jo. Policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu