Aksident, përplasen dy makina, një person i plagosur

0

Një aksident ka ndodhur rreth orës 8 të mëngjesit të ditës së sotme në aksin Fushe-Krujë-Tiranë, konkretisht pranë tregut të fruta perimeve të Fushë-Krujës.

Një autoveturë tip Audi me targa AA719 teksa ishte duke dalë në rrugë është përplasur me një mjet tjetër.

Si pasojë është dëmtura lehtë njëri nga persona që gjendej në mjetin tip Audi dhe është dërguar pranë Urgjencës shëndetësore Fushë-Krujë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here