Aktorja e njohur gjendet e vdekur buzë detit (Video)

0

Aktorja Broselianda Hernandez, e cila ka punuar për më shumë se dy dekada në televizion, teatër dhe filma në Kubë, është gjetur e vdekur përgjatë vijës bregdetare të Miami Beach, thanë autoritetet të enjten.

Ajo ndërroi jetë në moshën 56 vjeçare. Sipas policisë, nuk kishte shenja të dukshme të një loje të dyshuar. Zyra e ekzaminuesit mjekësor ndërkohë nuk ka përcaktuar ende shkakun e vdekjes.

Një dëshmitar thirri policinë të mërkurën herët pasi gjeti një grua pranë vijës bregdetare, tha zëdhënësi i policisë së Miami Beach, Ernesto Rodriguez.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu