Alarm për një mjet të dyshimtë në stacionin e autobusave në Prishtinë

0

Një alarm për një mjet të dyshimtë në stacionin e autobusave në Prishtinë ka bërë që policia të evakuojë udhëtarët dhe punonjësit.

Policia ndodhet në vendngjarje për të kontrolluar dhe zbuluar mbi mjetin dyshues.

Pak ditë më parë një situatë e ngjashme ndodhi pas një telefonate alarmante për një mjet shpërthyes në stacion. Hetimet zbuluan se alarmi ishte i rremë dhe policia nuk gjeti gjë të dyshimtë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu