Alessandre Del Piero: Ja kush do ta fitojë këtë sezon trofeun e Champions Leagues

0

Chelsea ka fituar cilësi të jashtëzakonshme duke forcuar skuadrën dhe ata për mendimin tim janë favorit kryesor për të fituar trofeun e Champions Leagues”, tha fillimisht Del Piero.

“Gjithashtu Paris Saint-Germain, Manchester City dhe Bayern Munchen janë menjëherë pas tyre pastaj vijnë skuadrat e tjera angleze dhe spanjolle. Mendoj se skuadrat italiane janë sërish më pak favorite”, u shpreh Del Piero.

Sonte fillon sezoni 2021/22 në Ligën e Kampioneve që pritet të jetë shumë rivalizues.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here