Andi Lila përkrah Lulzim Bashës: Me kryeministrin e ndryshimit

0

Ish-futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë dhe kandidati për deputet i Partisë Demokratike Andi Lila ka postuar në “Instagram” një fotografi me liderin demokrat Lulzim Basha.

Lila dhe Basha po shohin së bashku ndeshjen e Shqipërisë ndaj Anglisë. Në postim, Lila shprehet se po sheh këtë ndeshje, me kryeministrin e ndryshimit.

“Forca çunave kuq e zi. Me kryeministrin e ndryshimit”, shkruan Lila.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu