- Advertisement -spot_img

TAG

Andi Lila

Sali Berisha apo Lulzim Basha? Kë cilëson Lila kapitenin e anijes së PD-së

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare njëkohësisht dhe anëtari i ri i Këshillit Kombëtar të PD-së, Andi Lila është vënë përballë një zgjedhje në dukje të...

Andi Lila tregon sesi Sergio Ramos ngacmonte lojtarët e kombëtares

Ish-futbollisti i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Andi Lila iftuar në emisionin “Top Arena”, ai tregoi komentin që kishte bërë kapiteni i Spanjës Sergio Ramos...

Mbeti jashtë listave të deputetëve, PD i beson postin e rëndësishëm futbollistit shqiptarë

Mbeti jashtë listave të deputetëve, PD i beson postin e rëndësishëm Andi Lilës, çfarë thoshte disa ditë më parë për Bashën Futbollisti i Kombëtares Shqiptare...

Andi Lila përkrah Lulzim Bashës: Me kryeministrin e ndryshimit

Ish-futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë dhe kandidati për deputet i Partisë Demokratike Andi Lila ka postuar në “Instagram” një fotografi me liderin demokrat Lulzim...

Andi Lila dhe Floriana Garo mbajnë fjalimin:“E duam Shqipërinë si gjithë Europa”

Ish-futbollisti Andi Lila u kërkoi demokratëve nga podiumi në sheshin “Nënë Tereza” që të votojë me 25 prill me dorën në zemër, për PD-në...

Latest news

- Advertisement -spot_img