Andrea Pirlo shkarkohet nga posti i trajnerit të ekipit turk

0

Andrea Pirlo nuk është më trajner i ekipit turk, Fatih Karagumruk. Sot u arrit marrëveshja për shkëputjen e kontratës.

Pirlo e udhëhoqi Fatih Karagumruk këtë edicion, ndërsa gjendet në pozitën e nëntë dhe nuk ka ndonjë objektiv për të arritur.

Pirlo do të eksplorojë opsione tjera pas eksperiencës në Turqi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu