Ard Daullxhiu: Dua të futem tek Big Brother, edhe unë VIP jam

0

Ard Daullxhiu një personazh i njohur i ekranit dhe mediave sociale për shkak të historisë së tij, ka qenë mbrëmë i ftuar në “Expuls” në RTV Ora.

Moderatori Ronaldo Sharka i tha të ftuarit qe të futet tëk “Për’puthen” që t’i rriten ndjekësit, e më pas si pasojë të bëjë reklama në Instagram dhe të fitojë lekë.

Ai jo vetëm që pranoi dëshirën për të qenë pjesë e “Për’puthen”, por shtoi se kërkon që të futet në “Big Brother Albania VIP”, pasi sipas tij ai është VIP.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here