Arjola detyrohet të kryejë nevojat personale brenda kutisë

0

‘Vëllai i madh’ iu ka parashtruar një sfidë të re banorëve të Big Brother VIP.Ai i ka detyruar ata që të futen në nga një kuti prej kartoni dhe të qëndrojnë aty sa më shumë të munden.

Dhe personi që do të rezistonte më së shumti brenda kutive, do të merrte si shpërblim një dhuratë nga ‘vëllai i madh’ në mbrëmjen e spektaklit.

Ky person ka qenë aktorja Arjola Demiri, e cila ka dalë e fundit nga kutia, nga të gjithë banorët e tjerë.

Mirëpo rezistimi i saj për të qëndruar brenda kutisë për një kohë të gjatë, nuk ka qenë fare i lehtë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu