Arrestohet 24-vjeçari shqiptar/ Ferma plot me drogë, u prenë rreth 1 ton rrënjë kanabisi

0

Ndërkohë të gjitha këto rrënjë u prenë dhe në fund pesha e tyre rezultoi rreth 1 ton.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here