Atentat mafioz. Tentojnë ta vrasin, autori hidhet nga dritarja e lokalit

0

Ish-kryeminsitri Sali Berisha ka denoncuar një a.tentat që ka mbetur në tentativë në Tropojë, i cili derimë tani është mbajtur i fshehtë nga ana e pòlicisë. Lajmi konfirmohet dhe nga burime të Fax news, të cilat sqarojnë se denoncimi i Berishës qendron, ndërkohë që ngjarja ka ndodhur në datën 25 Maj, dhe jo gjatë ditës së djeshme siç thuhet në mesazhin e kryeministrit.

Mësohet se personi që ishte objektiv i a.tentatit është hedhur në kohë nga dritarja e lokalit, dhe në ikje e sipër ka marrë një plumb në krah, ndërsa denoncimi është i shoqëruar dhe me video.

Postimi i Berishës: At.entat ne Tropoje, Gjeneral Hashashi dhe Ardi Xhafa fshehin ngjarjen. Ky eshte ligji i mafies se narkoshtetit! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sb

Peshendetje Doktor, dje ne tropoje ne fshatin sopot ndoshi nje tentativ vra.sje por per fat te mire viktima i pau autoret edhe u hodh nga kati i dyt e iku me nje plum ne krah,, shteti rilindjes fsheh ngjarjen Z berisha te them se sic shihen ne vidjo kan hyre te ar.matosur mrena ne lokal vi.ktima sa ika par esht hudh nga dritarja e katit dyte , ne ikje e siper eka kap plumi ne krahe.. di te them se babai i tij quhet Baram Rexhepi nga sopoti… autoret nuk dihen.

Atentat ne Tropoje, Gjeneral Hashashi dhe Ardi Xhafa fshehin ngjarjen. Ky eshte ligji i mafies se narkoshtetit!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sbPeshendetje Doktor, dje ne tropoje ne fshatin sopot ndoshi nje tentativ vrasje por per fat te mire viktima i pau autoret edhe u hodh nga kati i dyt e iku me nje plum ne krah,, shteti rilindjes fsheh ngjarjen Z berisha te them se sic shihen ne vidjo kan hyre te armatosur mrena ne lokal viktima sa ika par esht hudh nga dritarja e katit dyte , ne ikje e siper eka kap plumi ne krahe.. di te them se babai i tij quhet Baram Rexhepi nga sopoti.. autoret nuk dihen.

Gepostet von Sali Berisha am Freitag, 29. Mai 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu