Atentati me 4 të plagosur dhe 1 viktimë në “Don Bosko”, zbulohen emrat

0

I vrarë me armë zjarri Erion Çela.
Janë plagosur Arben Dani 46 vjec i demtuar ne kembe.
Azbi selimaj 19 vjec i demtuar ne shpatull.
Blerim Çela 28 vjec i demtuar ne kemben e djatht dhe ne fytyr vëllai i viktimës.
I plagosur në bark dhe kemb Edmond Crroj 41 vjeç

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu