Atmosferë elektrizuese para takimit të sotëm, shqiptarët dhe spanjollët e bëjnë “festë” në metronë e Dyseldorfit

0

Teksa shumë pak na ndan nga takimi mes Shqipërisë dhe Spanjës, tifozët e të dyja skuadrave bëhen gati për të shkuar në stadium.

Gjithçka ndodh në metronë e Dyseldorfit nga tifozët shqiptarë dhe spanjollë.

Ata shihen duke hyrë në tren me këngë dhe kërcime, duke e kthyer në një “festë” të vogël përpara ndeshjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu