Banori i ri me mision, Romeo e beson plotësisht: Tani je dhe vëllai im

0

Në spektaklin e mbrëmjes së djeshme në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka hyrë një banor i ri, Lidi Delia, i cili me profesion është një animator. Në videon prezantuese, ai tregon se ka jetuar në Tiranë, por prej dhjetë vitesh jeton në Prishtinë dhe është babai i dy fëmijëve.

Ai ka hyrë si ‘vëllai i Heidit’ dhe ky është misioni sekret ndaj saj që të bindë Romeon dhe banorët e tjerë se Lidi është vëllai i saj i madh që nuk e ka takuar prej vitesh.

Në momentin që hyri në shtëpinë e BBV, Lidi për ta bërë më të besueshme shkoi takoi menjëherë Romeon, i cili u emocionua. Në një bisedë mes dy banorëve, Romeos i tha Lidit se ‘përderisa është vëllai i Heidit, tashmë është edhe vëllai i tij’.

 

Biseda e plotë në videon më poshtë:

https://www.instagram.com/reel/C5R1I8ooffQ/?utm_source=ig_embed&ig_rid=45a65c9f-9c00-4efc-a251-034f1e657ee9

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu