Basha fton gazetarët në selinë e PD, pritet reagimi i parë pas largimit të Berishës me protestuesit

0

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pritet të bëjë reagimin e parë pas largimit të protestuesve dhe Sali Berishës nga selia e PD.

Basha ka ftuar mediat të shkojnë në seli, pasi do të ketë një komunikim për situatën kaotike të krijuar sot në selinë e PD, ku u desh ndërhyrja e policisë, FNSH dhe RENEA për të shpërndarë turmën.

“Mediat televizive janë të ftuara të hyjnë tani në seli pasi do të priten nga kryetari Basha në zyrën e tij. Mediat të vijnë me kamerat live”, thuhet në njoftim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu