Basha i thirri në seli, demokratët ‘dynden’ në profilin e Berishës: Komentoni pak…

0

Vetëm pak orë na ndajnë nda mbajtja e Kuvendit Kombëtar të 11 dhjetorit të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha dhe përplasjet në distancë nuk mungojnë. Ndërkohë që kryedemokrati Lulzim Basha ka ftuar demokratët që nesër të shkojnë në selinë blu me rastin e lindjes së PD-së, Berisha i ka ‘mbledhur’ në rrjetet sociale.

Sa nga ju do te jeni pjesemarres ne Kuvendin madheshtor, neser? Na tregoni ne koment,”– shkruan Berisha në një status në profilin e tij në Facebook.

Kaq është dashur dhe mijëra demokratë kanë nisur të lënë komentet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu