Betonierja përplas disa makina në autostradë, një i plagosur në gjendje të rëndë

0

Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohet se një betoniere e cila kreu manovra të pa-kontrolluara në autostradë, ka përplasur disa makina dhe për pasojë është dëmtuar një person i cili ndodhet në gjendje të rëndë.

Ndërkohë grupi hetimor është në vendngjarje për të sqaruar rrethanat e aksidentit në autostradë.

Policia kreu veprimet proceduriale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu