Çfarë ndodhi më 8 Janar? Basha mbërrin në Prokurorinë e Tiranës

0

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar në lidhje me protestën e 8 Janarit. Basha ka mbërritur në orën 13:44 në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar për 8 janarin.

Basha do të pyetet për protestën e 8 janarit dhe atë që ndodhi në selinë e PD. Ndërkohë që në prokurori ka qenë dhe sekretari i përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu