Çifti më i veçantë në botë/ Burri shtatzënë mbart foshnjen 8 muajshe në bark!

0

Një modele trans ka ndarë fotot e çuditshme teksa puth foshnjën 8 muajshe në barkun e burrit të saj.

Danna Sultana, e cila ka lindur mashkull dhe identifikohet si femër, po pret një djalë me burrin e saj Esteban Landrau, i cili ka lindur femër dhe e identifikohet si mashkull.

Modelja kolumbiane i ndau fotot me rreth 218,000 ndjekës të saj në Instagram.

Esteban mendonte se ai kishte kontraktime dhe ndoshta po shkonte në lindje të parakohshme dhe dyshja u nisën drejt një spitali lokal.

Mjekët shpjeguan, që një dukuri e tillë është normale në muajin e tetë të shtatzënisë, dhe se ka të ngjarë të ndodhte sepse foshnja ishte e madhe.

Të lehtësuar, Danna dhe Esteban shkuan në shtëpi për të pritur të vinte dita e madhe.

Mediat lokale raportojnë se çifti e konceptonte fëmijën natyrshëm, pasi që të dy kanë organet e tyre natyrore.

Burimi:UNILAD

Pic Shows: Danna Sultana and her boyfriend Esteban Landrau celebrating eight months pregnancy;
This is the moment Colombian transgender model Danna Sultana kisses her husband’s baby bump in the eighth month of pregnancy.
Pic Shows: Danna Sultana and Esteban Landrau;
Popular transgender model Danna Sultana has announced that she is expecting a child with her trans male partner.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu