Dalin rezultatet e provimit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë (Njihu me notën që more)

0

Kanë dalë përgjigjet e provimit të Gjuhës dhe Letërsisë.

Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Arsimit Ogerta Manastirliu.

Në një postim në rrjetin social Facebook, ajo ka publikuar edhe linkun se ku mund të gjenden rezultatet për të gjithë maturantët.

Kujtojmë se sot, ata iu nënshtruan provimit të fundit, lëndës me zgjedhje.

Kliko këtu per të parë NOTËN 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu