Dëborë në Dibër, trashësia shkon në 15 cm, kalimi pazinxhir i vështirë

0

– Reshjet e dëborës janë shtuar në zonën e Dibrës. Nga videoja e mëposhtme e publikuar nga Top Channel, shihen reshjet e dëborës, të cilat bien me intensitet të lartë.

Gjithashtu mësohet se në zona si Peshkopia dhe Bulqiza trashësia e dëborës ka shkuar deri në 15 centimetra, ndërkohë që kalimi i makinave ma zinxhir është i pamundur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu