Demi Rose publikon fotot e nxehtë, tërësisht nudo në Meksikë

0

Demi Rose njihet për fotot e saj të “çmendura” në rrjete sociale, por këto të fundit janë me të vërtetë shumë ‘hot’.

Modelja e famshme e cila numëron më shumë se 16 milionë fansa në Instagram, ka pozuar komplet nudo pranë pishinës.

Ajo shihet në këmbë teksa pozon krejtësisht e zhveshur duke ekspozuar të pasmet bombastike. Kujtojmë që modelja ndodhet në Meksikë dhe fotot e nxehta prej saj nuk mungojnë këto kohë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here