Deputeti i Lushnjes: “Herën e parë qeshët, po hajdeni sot në Lushnjë, nuk ka mace se janë në spital duke ngrënë minjtë”

0

Deputeti i PD-së Saimir Korreshi:

“Nuk e kemi vetëm te vaksinat, për hir të vërtetës i gjithë grupi parlamentar ka qenë pro. Në lushnjë duhet mikm i fortë për të bërë Pfizer, për një skaner duhen dy javë dhe atehërë virusi ka kaluar dy herë në trupin e njeriut.

Skaneri i spitalit në Lushnjë do mik, 4 jave qe qytetaret te marrin pergjigjiet.

Dua ti falenderoj mjekët por jo drejtuesit, në kulmin e pandemisë, ju ftoj të vini ta shikoni urgjencën. Nuk ju kërkoj shumë kohë, vetëm atë që harxhoni në parukeri, ju qeshët herën e parë se aty kalojnë minj, sot aty nuk gjenden mace i kanë cuar në spital të hanë minjtë.

Do tju lutesha të gjithëve që me rrogën tuaj të parlamentit do tia dilnit në fund të muajit, jo më me rrogën e qytetarit”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here