DJ Dagz fton Einxhel të bëjnë një fëmijë!

0

Pas mbrëmjes intime që kaluan në suitë, marrëdhënia mes DJ Dagz dhe Einxhel është forcuar.

Dyshja kanë nisur planet se çfarë do të bëjnë kur të dalin nga shtëpia.

Teksa në një bisedë të radhës Dagz ka pyetur Einxhel nëse do dëshironte të kishte një fëmijë me të.

“A do e bëje një fëmijë me mua”, ka qenë pyetja e tij, që moderatorja iu përgjigj menjëherë.

Einxhel e ka pranuar menjëherë ‘ofertën” teksa është shprehur se do të ishte një vogëlush shumë i lezetshëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu