Djaloshi sheh skena të nxehta në mes të ditës tek liqeni: Poshtë në fushë s’po përmbaheshin

0

Koha e gjatë në karantinë ka bërë që njerëzit ta duan më shumë natyrën dhe kjo pasqyrohet tek lëvizjet e shumta që ka në parqet e pakta natyrore të kryeqytetit apo në rrethinat e tij.

Të aksesueshme me biçikletë ose me makinë, këto parqe mbushen me frekuentues të cilët shijojnë diellin ose një piknik në ajër të pastër.

Por ditën e sotme, një të riu i ka bërë përshtypje një skenë që ka parë në një fushë pranë Liqenit të Farkës.

Ai shprehet se megjithëse tek diga kishte goxha kalimtarë, disa të rinj nuk i kursyen skenat e nxehta në një fushë aty poshtë.

I riu shprehet:

Kishte dhe njerz tjr qe po shikonin… Ne ishim lart tek diga, kto ishin posht me 1 fushe. Skena seksi tek Liqeni i Farkes. JOQ-Albania

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu