“Do i japim fund marrëzisë turpëruese për Shqipërinë me mbeturinat”, Rama ndan fotot e veçanta: Ky plan nuk do të ndalet!

0

Teksa prej disa muajsh ka nisur plani kombëtar për pastrimin në të gjithë territorin e vendit, kryesisht në zonat bregdetare, kryeministri Edi Rama ka një mesazh për të gjithë.

Përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, kreu i qeverisë theksoi se ky plan nuk do të ndalet deri në dhënien fund të kësaj marrëzie turpëruese për vendin.

“Faleminderit për angazhimin në Planin Kombëtar të Pastrimit
Ky plan NUK DO TË NDALET deri në dhënien fund të kësaj marrëzie turpëruese për Shqipërinë dhe fëmijët tanë
*momente nga pastrimi në Librazhd, Gramsh, Skrapar, Krujë, Kukës, Mallakastër, Lushnje, Memaliaj dhe Prrenjas”, shkruan Rama.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu