Doli me shoqet dhe nuk u kthye më, zhduket e mitura në Gjilan

0

Një nënë në Gjilan ka denoncuar në polici se vajza e saj e mitur ka dalë nga shtëpia me shoqet e saj dhe nuk është kthyer më.

Vendndodhja e saj nuk dihet.

Rasti është raportuar para dy ditësh, raporton Express.

“PERSON I ZHDUKUR-Rr. Kumanova, Gjilan 17.08.2022 – 22:00.  Ankuesja femër  kosovare ka raportuar se vajza e saj  e mitur, viktima femër  kosovare,  ka dalë nga shtëpia (me shoqet e saj) dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raport.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu