Dollari bie në pikiatë, ja çfarë po ndodh me Euron!

0

Dollari amerikan ka pësuar një rënie në tregun e këmbimit valutor shqiptar.

Një dollar sot blihet me 112.7 lekë dhe shitet me 113.7 lekë.

Euro mbetet i pandryshuar, pasi blihet me 116.5 lekë dhe shitet me 117.1 lekë.

Rënie ka pësuar edhe paundi britanik, i cili blihet me 133.5 lekë dhe shitet me 134.5.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu